10.04.2025 громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Ігор Баранюк звітує.
Громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Ігор Баранюк звітує:
Слава Богу!!!
Продовжуємо робити добрі справи!
З волонтерами передаємо допомогу нашим захисникам.
Велика подяка команді волонтерів Івано-Франківська.

