10.08.2024 Продовжуємо робити добрі справи!
Продовжуємо робити добрі справи!
Заступник голови правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Володимир Загоруйко передав ходунки та продукти харчування хворій людині похилого віку.
Велика подяка за сприянням народному депутату Івану Юнакову та нашій команді!

