12.07.2024 Керівництво ГО «Міжнародної Дипломатичної Місії «ОБСЕ» нагородило громадського дипломата ГО «Міжнародна дипломатична місія «ОБСЕ Приходько Григорія Дмитровича орденом «Миру» першого ступеню.
Керівництво ГО «Міжнародної Дипломатичної Місії «ОБСЕ» за сумлінну працю, активну громадську позицію, патріотизм, волонтерську, благодійну діяльність та значний внесок у суспільне благо нагородило громадського дипломата ГО «Міжнародна дипломатична місія «ОБСЕ Приходько Григорія Дмитровича орденом «Миру» першого ступеню.

