14.02.2025 Продовжуємо робити добрі справи. Знову в дорозі! Громадський дипломат ГО «Міжнародної Дипломатичної Місії «ОБСЕ» Приходько Григорій Дмитрович з волонтерами привіз допомогу в реабілітаційний центр.
Продовжуємо робити добрі справи. Знову в дорозі! Громадський дипломат ГО «Міжнародної Дипломатичної Місії «ОБСЕ» Приходько Григорій Дмитрович з волонтерами привіз допомогу в реабілітаційний центр.


