• :
  • :

14.02.2025 Продовжуємо робити добрі справи. Знову в дорозі! Громадський дипломат ГО «Міжнародної Дипломатичної Місії «ОБСЕ» Приходько Григорій Дмитрович з волонтерами привіз допомогу в реабілітаційний центр.

14.02.2025 Продовжуємо робити добрі справи. Знову в дорозі! Громадський дипломат ГО «Міжнародної Дипломатичної Місії «ОБСЕ» Приходько Григорій Дмитрович з волонтерами привіз допомогу в реабілітаційний центр.

Продовжуємо робити добрі справи. Знову в дорозі! Громадський дипломат ГО «Міжнародної Дипломатичної Місії «ОБСЕ» Приходько Григорій Дмитрович з волонтерами привіз допомогу в реабілітаційний центр.

14 02 25 12

Державні портали