• :
  • :

15.04.2025 Продовжуємо робити добрі справи! Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко передав хворій людині похилого віку ходунки.

15.04.2025 Продовжуємо робити добрі справи!  Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко передав хворій людині похилого віку ходунки.

Продовжуємо робити добрі справи!
 Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко передав хворій людині похилого віку ходунки.
Велика подяка за сприянням народному депутату Івану Юнакову та нашій команді! Всім бажаю добра та миру!

Державні портали