• :
  • :

16.03.2025 Продовжуємо робити добрі справи! Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко передав хворій людині похилого віку ходунки та крісло-каталку із санітарним обладнанням.

16.03.2025 Продовжуємо робити добрі справи!  Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко передав хворій людині похилого віку ходунки та крісло-каталку із санітарним обладнанням.

Продовжуємо робити добрі справи!
 Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко передав хворій людині похилого віку ходунки та крісло-каталку із санітарним обладнанням.
Велика подяка за сприянням народному депутату Івану Юнакову та нашій команді! Всім бажаю добра та миру!

Державні портали