17.07.2025 Слава Богу! Продовжуємо робити добрі справи.
Продовжуємо робити добрі справи, громадські дипломати ГО «Міжнародна дипломатична місія «ОБСЕ» Андрій Жук, Сербін та волонтер Володимир Головатенко передали ДПУ МДЦ «Артек» де мешкають сироти фуру піддонів.


