17.08.2024 Продовжуємо робити добрі справи. Знову в дорозі! Громадський дипломат ГО «Міжнародної Дипломатичної Місії «ОБСЕ» Приходько Григорій Дмитрович пригнав мікроавтобус нашим захисникам.
Продовжуємо робити добрі справи. Знову в дорозі! Громадський дипломат ГО «Міжнародної Дипломатичної Місії «ОБСЕ» Приходько Григорій Дмитрович пригнав мікроавтобус нашим захисникам.

