17.11.2024 Продовжуємо робити добрі справи!
Продовжуємо робити добрі справи!
Заступник голови правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Володимир Загоруйко з волонтерами передав хворій людині похилого віку продукти харчування.

