• :
  • :

19.05.2025 Продовжуємо робити добрі справи!

19.05.2025 Продовжуємо робити добрі справи!

Продовжуємо робити добрі справи!
 Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко передав малозабезпеченим ковдру та санітайзер.
Велика подяка за сприянням народному депутату Івану Юнакову та нашій команді! Всім бажаю добра та миру!

Державні портали