19.05.2025 Продовжуємо робити добрі справи!
Продовжуємо робити добрі справи!
Заступник голови правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Володимир Загоруйко передав ходунки та стілець для санвузла малозабезпеченій хворій людині похилого віку.

