20.05.2025 Продовжуємо робити добрі справи!
Продовжуємо робити добрі справи!
Заступник голови правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Володимир Загоруйко з волонтерами роздає гігієнічний гель для миття рук та санітайзер малозабезпеченому інваліду похилого віку.

