20.05.2026 Знову громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» та волонтер БФ «Надія» Артем Чаплигін звітує.
Знову громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» та волонтер БФ «Надія» Артем Чаплигін звітує:
Слава Богу!
Продовжуємо робити добрі справи!
Роздаємо продукти переселенцям.
Тримаємося разом. Київ і вся Україна вистоїть!

