• :
  • :

20.06.2024 продовжуємо робити добрі справи, керівництво ГО «Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» з волонтерами передали продукти харчування малозабезпеченим мешканцям міста Києва.

20.06.2024 продовжуємо робити добрі справи,  керівництво ГО «Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» з волонтерами передали продукти харчування малозабезпеченим мешканцям міста Києва.

Продовжуємо робити добрі справи,  керівництво ГО «Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» з волонтерами передали продукти харчування малозабезпеченим мешканцям міста Києва.

 

20 06 24 12

Державні портали