24.04.2026 Знову громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» та волонтер БФ «Надія» Артем Чаплигін звітує.
Знову громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» та волонтер БФ «Надія» Артем Чаплигін звітує:
Слава Богу!
Продовжуємо робити добрі справи!
Сьогодні разом із Вітою Присяжнюк та Фондом «Надія» відвідали хаб для внутрішньо переміщених осіб і привітали людей зі світлим святом Великодня!
Для багатьох це непростий період життя, але навіть у такі моменти важливо відчувати підтримку, турботу та людське тепло. Передали святкові подарунки, поспілкувалися та подарували трохи радості й тепла.



