24.05.2025 Продовжуємо робити добрі справи!
Продовжуємо робити добрі справи!
Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко з волонтерами передають малозабезпеченим одяг.
Велика подяка за сприянням народному депутату Івану Юнакову та нашій команді! Всім бажаю добра та миру!


