24.06.2024 Продовжуємо робити добрі справи.
Продовжуємо робити добрі справи заступник голови правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Володимир Загоруйко передав крісло-каталку із санітарним обладнанням та продукти харчування хворій людині похилого віку.

