25.06.2024 Продовжуємо робити добрі справи. Знову в дорозі! Громадський дипломат ГО «Міжнародної Дипломатичної Місії «ОБСЕ» Приходько Григорій Дмитрович пригнав нашим захисникам автомобіль в місто Вовчанськ.
Продовжуємо робити добрі справи. Знову в дорозі! Громадський дипломат ГО «Міжнародної Дипломатичної Місії «ОБСЕ» Приходько Григорій Дмитрович пригнав нашим захисникам автомобіль в місто Вовчанськ.

