27.09.2024 Продовжуємо робити добрі справи!
Продовжуємо робити добрі справи!
Заступник голови правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Володимир Загоруйко та член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко передали канцелярські товари в Київський міський комунальний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю в наслідок інтелектуальних порушень «ТРАМПЛІН».
Велика подяка за сприянням народному депутату Івану Юнакову та нашій команді!

