28.04.2026 Член правління громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко звітує.
Член правління громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко звітує:
Слава Богу!!!
Продовжуємо робити добрі справи!
З волонтерами привіз хворим людям допомогу.

