29.03.2025 Продовжуємо робити добрі справи! Заступник голови правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Володимир Загоруйко з волонтерами висаджують саджанці в дитячому садочку.
Продовжуємо робити добрі справи!
Заступник голови правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Володимир Загоруйко з волонтерами висаджують саджанці в дитячому садочку.


