30.04.2025 Продовжуємо робити добрі справи! Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Георгій Полуектов передав гігієнічний гель для миття рук при «Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.
Продовжуємо робити добрі справи!
Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Георгій Полуектов передав гігієнічний гель для миття рук при «Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.


