• :
  • :

3.04.2025 Продовжуємо робити добрі справи! Заступник голови правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Володимир Загоруйко передав санітайзери нашим захисникам.

3.04.2025 Продовжуємо робити добрі справи!  Заступник голови правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Володимир Загоруйко передав санітайзери нашим захисникам.

Продовжуємо робити добрі справи!
 Заступник голови правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Володимир Загоруйко передав санітайзери нашим захисникам.

Велика подяка за сприянням народному депутату Івану Юнакову та нашій команді! Всім бажаю добра та миру!

Державні портали