• :
  • :

3.06.2026 Знову громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» та волонтер БФ «Надія» Артем Чаплигін звітує.

3.06.2026 Знову громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ»  та волонтер БФ «Надія» Артем Чаплигін звітує.

Продовжуємо робити добрі справи!

«Я вдягаю сину навушники під час обстрілів. Хоч так намагаюся зберегти його спокій», – поділився пан Анатолій з громадським діячем Артемом Чаплигіним під час зустрічі у ХАБі «Авдіївка ВПОраємось». В цей день Артем роздав людям продуктові набори, придбані за власний рахунок. 
За цією фразою – життя під звуки обстрілів, евакуація, втрата дому та постійна тривога за найдорожчих.
«Коли слухаю історії людей, які втратили дім, але не втратили сили жити далі, починаю ще більше цінувати прості речі і я радий, що можу допомогати їм», — зазначив Артем Чаплигін.

Державні портали