• :
  • :

3.09.2025 Знову в дорозі! Продовжуємо робити добрі справи!

3.09.2025 Знову в дорозі! Продовжуємо робити добрі справи!

Продовжуємо робити добрі справи!
Громадський дипломат ГО «Міжнародної Дипломатичної Місії «ОБСЕ» Приходько Григорій Дмитрович з волонтерами привіз допомогу в прифронтове місто.

Державні портали