31.03.2025 Продовжуємо робити добрі справи! Громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Сергій Дацюк передав хворій людині похилого віку продукти харчування.
Продовжуємо робити добрі справи!
Громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Сергій Дацюк передав хворій людині похилого віку продукти харчування.
Велика подяка за сприянням народному депутату Івану Юнакову та нашій команді! Всім бажаю добра та миру!

