• :
  • :

4.06.2024 продовжуємо робити добрі справи, керівництво ГО «Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» з волонтерами передали продукти харчування малозабезпеченим мешканцям міста Києва.

4.06.2024 продовжуємо робити добрі справи,  керівництво ГО «Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» з волонтерами передали продукти харчування малозабезпеченим мешканцям міста Києва.

Продовжуємо робити добрі справи,  керівництво ГО «Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» з волонтерами передали продукти харчування малозабезпеченим мешканцям міста Києва.

 

4 06 24 12

Державні портали