4.08.2024 Слава Богу! Продовжуємо робити добрі справи!
Слава Богу! Продовжуємо робити добрі справи!
Громадський дипломат ГО «Міжнародна дипломатична місія «ОБСЕ» Валерій Калюжний з волонтерами продовжує роздавати переселенцям та хворим людям (інвалідам) похилого віку які мешкають в місті Києві продукти харчування.



