• :
  • :

4.09.2025 Знову в дорозі! Продовжуємо робити добрі справи!

4.09.2025 Знову в дорозі! Продовжуємо робити добрі справи!

Громадський дипломат ГО «Міжнародної Дипломатичної Місії «ОБСЕ» Приходько Григорій Дмитрович з волонтерами на Донбасі на ремонт забрав автомобіль наших захисників.

Державні портали