4.09.2025 Знову в дорозі! Продовжуємо робити добрі справи!
Громадський дипломат ГО «Міжнародної Дипломатичної Місії «ОБСЕ» Приходько Григорій Дмитрович з волонтерами на Донбасі на ремонт забрав автомобіль наших захисників.
Громадський дипломат ГО «Міжнародної Дипломатичної Місії «ОБСЕ» Приходько Григорій Дмитрович з волонтерами на Донбасі на ремонт забрав автомобіль наших захисників.