• :
  • :

6.04.2025 Продовжуємо робити добрі справи! Заступник голови правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Володимир Загоруйко передав санітайзери в ОСН "КМ" Деміївка ".

6.04.2025 Продовжуємо робити добрі справи!  Заступник голови правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Володимир Загоруйко передав санітайзери в ОСН "КМ" Деміївка ".

Продовжуємо робити добрі справи!
 Заступник голови правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Володимир Загоруйко передав санітайзери в ОСН "КМ" Деміївка ".

Велика подяка за сприянням народному депутату Івану Юнакову та нашій команді! Всім бажаю добра та миру!

Державні портали