6.09.2025 Громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Артем Чаплигін звітує.
Громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Артем Чаплигін звітує:
Слава Богу!
Продовжуємо робити добрі справи!
Чудовий день для добра! Друзі, ми провели неймовірний захід, присвячений допомозі людям похилого віку, і хочемо поділитися з вами цією подією ,ми зібралися разом, щоб підтримати наших бабусь і дідусів. Що було?
• Доставили продуктові набори та необхідні речі для тих, хто потребує.
• Організували теплу зустріч із душевними розмовами за чаєм і смаколиками.
• Подарували посмішки, увагу та турботу, які так важливі для літніх людей.
Дякуємо всім волонтерам, які долучилися до організації, та кожному, хто підтримав нас добрим словом чи ділом! Разом ми зробили цей день особливим для багатьох.
Хочете дізнатися, як приєднатися до наступних заходів чи підтримати наших літніх друзів? Пишіть у коментарях або в приват – ми завжди раді новим ідеям і помічникам!
Поділіться цим постом, щоб надихнути інших на добрі справи!




