• :
  • :

8.04.2025 Продовжуємо робити добрі справи! Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко передав хворій людині похилого віку стілець до туалету.

8.04.2025 Продовжуємо робити добрі справи!  Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко передав хворій людині похилого віку стілець до туалету.

Продовжуємо робити добрі справи!
 Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко передав хворій людині похилого віку стілець до туалету.
Велика подяка за сприянням народному депутату Івану Юнакову та нашій команді! Всім бажаю добра та миру!

Державні портали