8.04.2025 Продовжуємо робити добрі справи, керівництво ГО «Міжнародна дипломатична місія «ОБСЕ» передали в Київський пансіонат ветеранів праці (будинок інвалідів та людей похилого віку) антибактеріальний миючий засіб.
Продовжуємо робити добрі справи, керівництво ГО «Міжнародна дипломатична місія «ОБСЕ» передали в Київський пансіонат ветеранів праці (будинок інвалідів та людей похилого віку) антибактеріальний миючий засіб.
Велика подяка за сприянням народному депутату Івану Юнакову та нашій команді! Всім бажаю добра та миру!

