8.06.2024 продовжуємо робити добрі справи, керівництво ГО «Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» з волонтерами передали продукти харчування малозабезпеченим мешканцям міста Києва.
Продовжуємо робити добрі справи, керівництво ГО «Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» з волонтерами передали продукти харчування малозабезпеченим мешканцям міста Києва.


