• :
  • :

9.04.2025 Продовжуємо робити добрі справи! Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко передав хворій людині похилого віку гігієнічний гель для миття рук.

9.04.2025 Продовжуємо робити добрі справи!  Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко передав хворій людині похилого віку гігієнічний гель для миття рук.

Продовжуємо робити добрі справи!
 Член правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Самсон Загоруйко передав хворій людині похилого віку гігієнічний гель для миття рук.
Велика подяка за сприянням народному депутату Івану Юнакову та нашій команді! Всім бажаю добра та миру!

Державні портали