6.05.2024 продовжуємо робити добрі справи.
Продовжуємо робити добрі справи заступник голови правління (громадський дипломат) ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Володимир Загоруйко та громадській дипломат ГО «Міжнародна Дипломатична місія ОБСЕ» Самсон Загоруйко передали крісло-каталку із санітарним обладнанням хворій людині похилого віку.

